Наши миленици: ЦЕЗАР

Ова е Цезар. Погледнете го колку е сладок! Многу е дружељубив. Ги сака сите кучиња и им се радува, ептен, ама ептен. Дури и плаче за да се поздрави со нив. А и многу сака да се вози на велосипед, се разбира, во корпа. Тој е вистински џентлмен кој нежно ја буди својата газдарица секое утро. На неговото слатко „муце“ тешко дека некој може да одолее.

Јас сум Цезар позерот
Ме гледате колку сум убав?
…и тренди сум!
Јас после „тинтрање“ со нова фризура
Кога бев малечок – „Ќофте со уши“, како што вика мојата газдарица.
ммм… тука сум ручкал нешто вкусно…

 

Слични објави

Зошто треба да каснете овошје пред да одите во супермаркет?

Еспресо

Долг фустан и чизми: Џеј Ло ќе ви покаже како се носи најженствената комбинација (ФОТО)

Слободен печат

Д-р Ирена Витановска: Дебелината е голем проблем, но и диетите се само со краток ефект

Еспресо

Враќање на трендот од 90-те во голем стил: Заводливата сукња повторно е хит! (ФОТО)

Igor

Научниците открија: Еве колку им е потребно на жените да ја „изгубат главата“

Еспресо

Родители, внимавајте! Овие намирници децата не е препорачливо да ги јадат

Еспресо

Остави Коментар

15 − десет =

Слични објави

Направете сами домашен сув шампон за коса

Igor

Три клучни промени за жената која посакува успех

Еспресо

ИМАТЕ ВАШ ТИП: Зошто излегувате со различна верзија на истата личност?

Igor

Од плакарот на Анита: Муабет со комшиката

Анита Митровска

МАСКА ЗА ВОЛУМЕН на косата според рецептот на Кејт Мидлтон

Igor

Филарета Атанасова, глумица: Обожавам што сум жена!

Еспресо