Наши миленици: БАК

Исфрлен како партал од автомобил на непозната територија. Го најдов преплашен, неприфатен од другите локални кучиња, а тој желен за љубов. На секое мое доаѓање – тој се радуваше, а на секое мое заминување – трчаше по мојот автомобил со надеж дека ќе се спаси. Секое одење таму беше болно и затоа решив да го сместам во пансион, додека му најдам дом каков што заслужува. За среќа, за многу брзо време го освои срцето на една личност и конечно го доби тоа што го заслужува. Дом полн со љубов.

Слични објави

Несекојдневна операција во Лондон: Свирела виолина додека ѝ го оперирале мозокот (ВИДЕО)

Еспресо

Андријана Јаневска: Домот го светнав од подрум до таван

Александра Велинова

Во тренд е џиновски цвет!

Igor

Совршени комбинации кои вклучуваат БЕЛА МАИЦА

Igor

Џеј Ло не е единствена: Ова се десетте најубави латино диви на сите времиња

Еспресо

Црното одело на Меланија Трамп кое секоја жена треба да го има (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

Шестнаесет + десет =

Слични објави

Ова се најпопуларните торби во светот (ФОТО)

Igor

Италија, Турција, Франција: Каде ЛЕТУВАА познатите Македонки (ВИДЕО)

Igor

Никогаш не оставајте шише со вода во автомобилот! Ова видео ќе ви покаже што може да се случи!

Еспресо

Познатата новинарка критикувана поради постапката кон нејзината ќерка!

Еспресо

Ема Гуди зема плата од 65.000 евра за да го чува угледот на кралското семејство

Еспресо

ЕДНО ЈАБОЛКО ПРЕД СЕКОЈ ОБРОК: Промените ќе ги забележите по помалку од еден месец

Igor