Наши миленици: АРИ и ЛУНА

Ари (5) и Луна (3), најпрепознатливите драчевчанки со кралски манири, неразделни една од друга. Гласни кога си играат, а деца обожаваат. Ари и Луна се нашите секојдневни насмевки.

Слични објави

Најубавата Југословенка и денес е ЖЕНА ИПОЛ – Поради голите фотки не успеа да биде Мис на светот! (ФОТО)

Igor

Нов тренд: Венчаница-комбинезон за невести со гол задник (ФОТО)

Igor

Јадење богато со вкусови: Полнети тиквици како идеална комбинација за СЕМЕЈНИОТ РУЧЕК (РЕЦЕПТ)

Igor

Видела како странец и става нешто во пијалокот: Ги заменила чашите и доживеала морничава сцена

Еспресо

Меган Маркл како модна инспирација: Формула за облекување која од секоја жена прави дива (ФОТО)

Igor

Вера Јанковиќ: Забот на времето не ми може ама баш ништо!  

jasmina.kantardzieva

Остави Коментар

2 × два =

Слични објави

Неон, нуд или нешто трето? Откријте какви нокти се тренди ова лето! (ФОТО)

Igor

Сè што треба да знаете за купување и ракување со плински боци во домаќинство

Еспресо

Верувале или не, жената на сликата има 63 години, а тајната на нејзиниот млад изглед лежи во едноставни трикови (ФОТО)

Еспресо

Три БЕСПЛАТНИ нешта кои славните ги користат за блескав тен

Igor

Предимензионираното сако има главна улога: Модни комбинации кои ќе посакате да ги ископирате! (ФОТО)

Igor

Маж од Уганда мета на критики и потсмев: Се венчал со маж мислејќи дека е жена! (ФОТО)

Еспресо