Цветниот фустан на Кејт Мидлтон станува летен хит! (ФОТО)

Кејт Мидлтон го посети детското прифатилиште во Норфолк, каде што последен пат беше во ноември 2009 година кога и го отвори објектот.

profimedia
Instagram

Војвотката од Kембриџ носеше преубав летен фустан од брендот „Феитфул“ со цветен дезен.

Instagram

Фустанот чини 180 фунти, и веќе е распродаден!

Instagram

Слични објави

Мадона гола во када зборува за коронавирусот: Многумина се согласуваат дека ништо побизарно одамна не виделе! (ВИДЕО)

Еспресо

Фестивал во Италија каде музичарите свират на инструменти направени од мраз (ФОТО)

Васко Спасоски

Дино Мерлин за првпат стана дедо: Неговото внуче името го доби според прадедото

Еспресо

Шест милиони лајкови за бесната Џенифер Анистон: Носете ги проклетите маски!

Еспресо

Дру Баримор ја откри болната вистина за борбата со килограмите! (ФОТО)

Еспресо

Мајли Сајрус е бремена: Го направи тоа за инает на поранешниот сопруг!

Еспресо

Остави Коментар

1 × пет =

Слични објави

Овие 11 трендови излегуваат од мода во 2020 година! (ФОТО)

Слободен Печат

Ново признание за филмот на Милчо Манчевски: „Врба“ освои престижна награда во Португалија!

Еспресо

Беше фатална убавица, со долгите нозе му го замати разумот и на Том Круз, а денес никој не може да ја препознае (ФОТО)

Еспресо

Карлеуша им ОДГОВОРИ НА ХЕЈТЕРИТЕ кои ја нападнаа поради костимот и ги испровоцира со НОВИ СЕКСИ ФОТКИ (ФОТО)

Igor

Се сеќавате на убавата Росалинда? Погледнете ја како позира во проѕирен фустан под кој нема ништо! (ФОТО)

Васко Спасоски

Актерка ЌЕ ЧИСТИ ТОАЛЕТИ во затвор: Се срами од своето дело и ќе ја издржи казната

Igor