Сексапилната Алексис е убавица која сигурно ќе ви го одземе вниманието (ФОТО)

Младата Алексис Рен на својот Инстаграм профил има дури 13,9 милиони следбеници.

Рен најчесто споделува слики од своето прекрасно тело и вита фигура.

View this post on Instagram

shady business

A post shared by Alexis Ren (@alexisren) on

 

 

Алексис е и фитнес модел, која со своите следбеници го споделува и својот начин на вежбање, како и режим на исхрана, која вклучува најчесто безглутенски и вегетаријански продукти.

Иако таа е само 20 години, веќе има голем број на следбеници на Инстаграм, а тоа и не е толку чудно, ако се земе во предвид фактот дека имала само 15 години кога го отворила профилот.

View this post on Instagram

this please

A post shared by Alexis Ren (@alexisren) on

View this post on Instagram

my first love

A post shared by Alexis Ren (@alexisren) on

Како што вели и самата, Алексис е свесна дека сексапилот се продава, па воопшто не и е проблем да споделува фотографии од своето секси тело за да добие што повеќе следбеници.

View this post on Instagram

ain’t even mad about it

A post shared by Alexis Ren (@alexisren) on

View this post on Instagram

shooting at the beach will always be my favorite

A post shared by Alexis Ren (@alexisren) on

View this post on Instagram

I’m definitely not going to Bali tomorrow

A post shared by Alexis Ren (@alexisren) on

Слични објави

Чоколадни колачи со путер од кикирики (РЕЦЕПТ)

Igor

БОЗА – традиционален пијалак за спас од горештините

Igor

Готвачот Џејми Оливер прави емисија додека е во карантин! (ФОТО)

Еспресо

Хилари Даф го нападна папарацото кој ги фотографираше нејзините деца! (ВИДЕО)

Еспресо

Карлеуша после се ги спакува куферите и ја напушти Србија (ФОТО)

Igor

И Русите имаат своја Анџелина Џоли: Таа е вистинска убавица! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

шест − 4 =

Слични објави

Пејачката дознала дека мажот ја изневерува со ДАДИЛКАТА, па му вратила со нејзиниот најдобар ДРУГАР- денес таа слави (ФОТО)

Igor

Ужива во Хрватска: Новак Ѓоковиќ од птичја перспектива (ФОТО)

Igor

Кортни Кардашијан објавила полугола селфи фотка, а Џеј Ло ѝ дала комплимент кој долго ќе го памети (ФОТО)

Igor

Американска компанија измислила градник кој спречува брчки на деколтето (ФОТО)

Igor

Проја каква што досега не сте пробале

Igor

Лимонот ќе ви помогне да се разубавите! Еве како…

Igor