Се вери ќерката на Бил Гејтс! (ФОТО)

После 4 години врска, 28-годишниот Египќанец Најел Насар ја запроси 5 години помладата девојка и ќерка на Мелинда и Бил Гејтс.

„Не можам да дочекам да го поминеме остатокот од животот заедно. Да учиме, растеме, се смееме и сакаме“, напишала на својот Инстаграм профил Џенифер Гејтс.

Џенифер која има диплома по биологија од Стендфорд, се вери со 28-годишниот Египќанец Најел Насар, кој е професионален јавач на коњи, а фотографијата направена во снегот и нејзината реакција во моментот кога долгогодишниот дечко ѝ го поставил прашањето ставајќи го вереничкиот прстен на рака, ги остави фановите без зборови. Насар одлучил да ја запроси за време на заедничкиот одмор на снежните падини, а на својата идна сакана сопруга ѝ купил прстен со огромен дијамант.

Слични објави

Три милиони прегледи за два часа: Емили покажа сè! (ФОТО)

Еспресо

Необично вкусно: Бомбици од кашкавал и маслинки (РЕЦЕПТ)

Еспресо

ЌЕ ВИ СЕ СЛОШИ кога ќе видите КОЛКУ вчерашниот стајлинг ја чинел ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША

Igor

Дневен хороскоп за четврток, 2 април: Дознајте какви предизвици ве очекуваат денеска!

Еспресо

Лековита чајна мешавина за проблеми со стомакот и нервозни црева

Еспресо

Ќе ви завидуваат сите комшии: Рецепт за АЈВАР кој секогаш успева

Igor

Остави Коментар

3 × 2 =

Слични објави

Хип-хоп легендата нема издадено албум од 2015, а е најплатениот музичар оваа декада!

Слободен Печат

Никој не успеа да ја надмине – Кајли Џенер втора година по ред е најмладата милијардерка во светот

Еспресо

БЕЗ 30.000 ЕВРА НЕ ОДИ ВО ШОПИНГ – Запознајте ја српската Шерон Стоун: Живееше живот како од бајките, а потоа и се случија ДВЕ СТРАШНИ ТРАГЕДИИ (ФОТО)

Еспресо

Дали доволно често се бакнувате со партнерот? Ние ќе ви откриеме…

Еспресо

Брус Ли стана симбол за борбата против коронавирусот: Во Мостар неговата статуа доби маска и ракавици (ФОТО)

Еспресо

Ништо од флертот: Овие хороскопски знаци ги интересира само љубов!

Еспресо