Руска инфлуенсерка ќе се венча со својот посвоен син: Го запознала кога имал 7 години!

Руската инфлуенсерка Марина Балмашева (35) на пошироката јавност ѝ стана позната поради начинот на слабеење и на обликување на телото што го споделуваше на Инстаграм. Но Марина повеќе не е актуелна со слабеењето, туку поради нешто сосема друго.

Instagram

Таа објави дека наскоро ќе му стане сопруга на својот посвоен син, кого го запознала кога тој имал само седум години, односно кога стапила во брак со неговиот татко и му станала маќеа.

Марина била во брак со Алексеј (45) 13 години, а потоа се развеле и таа почнала љубовна врска со синот на својот тогашен сопруг, Владимир (20).

Instagram

Сега, и покрај многубројните негодувања, тие сакаат својата љубов да ја крунисаат со брак.

– Воопшто не се чувствувам старо. Поради него се чувствувам многу младо и сме среќна двојка – рекла Марина, која објаснила дека според неа 15 години воопшто не се некоја голема разлика.

Instagram

Слични објави

Сопругата на Ким Џонг Ун е жена без минато: На неа тренира дисциплина, а мора да ги трпи и неговите љубовници

Слободен печат

Совршени локни: Направете сами спреј за најубавите локни на светот! (ВИДЕО)

Igor

Дали сонувате? Повеќето луѓе ги сонуваат овие соништа, еве го нивното значење (Прв дел)

Еспресо

Кралица на социјалните мрежи: Абигејл Рачфорд е Инстаграм модел кој нема да можете да го заборавите (ФОТО)

Еспресо

Што мора да знаете ако страдате од хемороиди

Еспресо

Маја Беровиќ со жежок тверк порача да се остане дома! (ВИДЕО)

Остави Коментар

петнаесет − девет =

Слични објави

Па, не го можам бре јас ова: Стихови на Цеца ги поврзаа со коронавирусот, а нејзината реакција ќе ве изнасмее! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ешли Грем позираше целосно гола само неколку дена пред породувањето (ФОТО)

Еспресо

Почина славното момче од серијата „Дадилката Мекфи“: Рафаел го напушти овој свет на само 26 години (ФОТО)

Васко Спасоски

Американски палачинки за вашиот викенд-десерт (РЕЦЕПТ)

Igor

Секоја жена од стил треба да знае: Вака се носат белите пантолони! (ФОТО)

Igor

Бен Афлек и младата Ана се нераздвојни: Уживаат во романтични прошетки на плажа! (ФОТО)

Еспресо