Прекрасната Ешли Грем повторно ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Плус-сајз моделот Ешли Грем која што се породи неодамна со своето прво дете, не престанува да ја воодушевува јавноста со своите фотографии каде што ја прикажува убавината на мајчинството и женското тело.

Таа пред некој ден сподели фотографија на која што го дои својот син во јавност и доби огромен број на позитивни коментари.

Овој пат Ешли сподели фотографија од своето тело после бременоста и како тоа се променило.

View this post on Instagram

same me. few new stories.

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

На фотографијата се гледаат големи стрии и модрици кои се чести последици после пораѓај, поради проширувањето на кожата и нагло намалување.

Ешли за многу брзо време доби илјадници лајкови и позитивни коментари, како и коментари на поддршка од мајки кои што се соочуваат со истото.

Слични објави

Новата Софија Лорен: БУЈНА, СЕНЗУАЛНА, НЕОДОЛИВА (ФОТО)

Igor

„Километри“ на Лозано украдена од косовски пејач – се натпреварувал на фестивал! (ВИДЕО)

Igor

Српската манекенка ужива во животот со арапскиот бизнисмен! (ФОТО)

Еспресо

Се што ви е потребно за совршени локни е пеглата за коса (ВИДЕО)

Igor

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Еспресо

БЕКАМОВИ ВО ЦРНА ГОРА: Дејвид не ја испушта раката на разголената Викторија (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

13 + оне =

Слични објави

На кого личи? Цеца објави фотографија од родителите (ФОТО)

Igor

ОРГИИ, СКАНДАЛИ И ИНТРИГИ: Сведоштва за животот во дворот на НАЈБОГАТИОТ султан на светот

Igor

Боб Дилан го објави првиот албум, роден е Петар Грашо и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Бојата на гардеробата ја открива вашата личност (ВТОР ДЕЛ)

Igor

БОРА ЃОРГЕВИЌ БОЛЕДУВА ОД РАК! Итно потребни пари за лекување, мора да оди на операција

Igor

Прекрасна вечера со магичен вкус: Пита со спанаќ која ќе ја сонувате (РЕЦЕПТ)

Igor