Ова е новото одело на Бетмен! (ФОТО)

Објавена е кратка видео-најава, која го открива новото одело на Бетмен.

Режисерот Мет Ривс неодамна на својот твитер-профил ја објави првата фотографија од сетот, а сега медиумите и друштвените мрежи покажаа како ќе биде облечен главниот актер Роберт Патинсон за легендарната улога.

Инфрацрвената снимка повеќепати е обработена и прикажува многу добро смислено, модерно одело за познатиот суперхерој.

Филмската екипа во интервјуата откри многу малку околу филмот. Во медиумите и на друштвените мрежи се појавија и аматерски фотографии од снимањето, но ништо од тоа не доби коментар од режисерот.

Во летото 2021 година ќе ја видиме „темната и детективска страна на младиот човек-лилјак“, а сценариото нема во целост да ја следи работата од популарниот серијал на стрипови.

Слични објави

Запознајте ја Кристина Поптрпева, скопјанката со најубаво деколте (ФОТО/ВИДЕО)

Igor

Лепа Брена во опуштено расположение: Виното е „виновникот“?

Igor

Карди Би и маж ѝ се напиле, а после предизвикале хаос поради шампањско (ВИДЕО)

Еспресо

Пет работи кои не сте ги знаеле за Наташа Малинкова: Носам исклучиво црна долна облека и …

Igor

Најжешката Македонка во сауна, по бикини и целата „свети“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Наташа Беквалац и Емина Јаховиќ повеќе не сакаат мажи (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

20 − оне =

Слични објави

Кога потполно созреваат мажите?

Еспресо

Омилениот коментатор на македонската публика на летување во Охрид

Igor

Верувале или не, жената на сликата има 63 години, а тајната на нејзиниот млад изглед лежи во едноставни трикови (ФОТО)

Еспресо

Анастасија Ражнатовиќ има љубовни проблеми?

Igor

Правиме превкусна зимница со тетка Марија, а за бонус – рецепт за штипска пастрмајлија!

Igor

Нора Шакири: „Носам најубав дечко на свет“

Еспресо