Најдобрите филмови кои можете да ги гледате додека сте во изолација! (ВИДЕО)

Милиони луѓе ширум светот се во изолација за да се спречи ширењето на пандемијата од коронавирусот, односно за да се спречи близок контакт со други лица.

Поради ова, многу луѓе главното прашање што си го поставуваат, всушност е тоа како да го поминат времето дома квалитетно.

За среќа, постојат филмови за секое расположение, па сега е вистинско време да ги погледнете.

Тимот на „Би-Би-Си“ состави листа од најдобрите филмови кои се достапни за гледање онлајн и кои ќе ви ја олеснат моменталната ситуација.

Погледнете ја листата:

Слични објави

Хигиенски грешки кои луѓето најчесто ги прават

Еспресо

Тејлор Свифт во нов спот се појавува како маж: Ги открива привилегиите на посилниот пол и јавно го критикува Дикаприо! (ВИДЕО)

Еспресо

Хју Џекмен му даде поддршка на момчето кое беше жртва на насилство! (ВИДЕО)

Еспресо

БОЛЕСТА СЕ ПРОМЕНИЛА: Познатата пејачка откри ЗОШТО НЕ можела да се ОСТВАРИ КАКО МАЈКА!

Igor

Италијанците направија сладолед „лек за ковид-19“

Еспресо

Досега никој не знаеше како изгледаат: Кејт Мидлтон и принцот Вилијам објавија фотографии од нивните работни соби

Еспресо

Остави Коментар

15 − единаесет =

Слични објави

Филмови што ја одбележаа 2019 година: „Ирецот“, „Џокер“, „Медена земја“

Слободен Печат

Емили Ратајковски со провокативен стајлинг – За некој секси, за некој вулгарно (ФОТО)

Igor

Го криеше ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ: Анастасија Ражнатовиќ ја објави првата ФОТОГРАФИЈА со дечкото Ѓорѓе!

Igor

Успешно криени тајни на Холивуд: Џони Деп е роднина со кралицата Елизабета Втора

Еспресо

Кајмакоски во Будва: Уловен со ЕДНА ПОЗНАТА СРПСКА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Igor

Преубава и смртоносна: Од израелската КРАЛИЦА НА ОРУЖЈЕТО застанува здивот

Igor