Малку поинаков ДЕН НА ВЉУБЕНИТЕ: Ти благодарам што се правиш дека ме слушаш. Најдобар си! (ФОТО)

Ако сте едни од оние кои на Денот на вљубените сакате да изјавите љубов на за вас својствен начин, ви даваме неколку предлози.

Во продолжение погледнете неколку не толку „традиционални“ честитки за Денот на вљубените за парови кои знаат добро да се пошегуваат и да прифатат шега.

Слични објави

Слики кои го заобиколија целиот свет: Кејт Мидлтон потклекна пред ботоксот (ФОТО)

Igor

Раперката критикувана поради копирање на фустанот на Цеца! (ФОТО)

Еспресо

Синот на Синди Крафорд на лицето го истетовира зборот „несфатен“: Неговиот одговор зошто го направил тоа е прилично конфузен (ВИДЕО)

Еспресо

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледаше Сенидах пред да стане позната во регионот (ФОТО)

Igor

Познатиот актер Андрија Милошевиќ во женски фустан пее песна од Пршута Станојковиќ (ВИДЕО)

Igor

ГОЛИ ДЕВОЈКИ И ЧУДНИ ГОСТИ: Кралот на Инстаграм приреди несекојдневна журка

Igor

Остави Коментар

15 − петнаесет =

Слични објави

Нема шанси да ја препонаете: Кристијано Роналдо и Бредли Купер лудуваа по неа, а сега е една од најубавите жени во светот (ФОТО)

Еспресо

Убавата скопјанка Ангела Јакимовска освои титула за „Miss Best Body“ на „Miss Europe“ во Бејрут! (ФОТО)

Васко Спасоски

ЧУДО: Таа има 90 години и го победи коронавирусот, а еве што советува!

Васко Спасоски

ПРЕСЛАТКА ЧЕСТИТКА: Меган Маркл му честиташе на Хари со досега НЕВИДЕНА фотографија од Арчи

Igor

Домашни миленичиња кои совршено ги имитираат своите сопственици и тоа изгледа преслатко (ВИДЕО)

Еспресо

ШТОМ СЕ ПОЈАВИЛА НА ФАКУЛТЕТОТ ГО ДОБИЛА ОВОЈ ПРЕКАР! Кој би рекол дека ВОЈВОТКАТА некогаш вака ја нарекувале!

Igor