Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Колин Фарел (43) ја променил бојата на косата и пуштил мали бркови и брада за улогата на Пингвинот, пишува aceshowbiz.com.

Седо-сивата кратка коса и небричениот изглед би можеле да откријат малку поинаков негативец во новиот филм за Бетмен. Ворнер Брос се уште нема објавено никакви службени фотографии, но медиумите и друштвените мрежи веќе открија фотографии од сетот, а сега во Лос Анџелес е фотографиран и Фарел.

Актерот бил „уловен“ од објективот додека одел по кафе, а бил облечен во спортска облека и чизми.

Дени ДеВито величествено го одигра Пингвинот во филмот „Бетмен се враќа“ од 1992 година. Фарел дораснал за оваа харизматична улога, а филмските шминкери ќе ја следат новата визија на Мет Ривс.

Слични објави

Нов гаф во кралското семејство: Официјалната интернет страница се претвори во страница за возрасни (ФОТО)

Еспресо

Емили Ратајковски во минијатурно бикини не потсети зошто нејзиното тело е сон на многу мажи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Приказната со Тамара Еклстон добива нов епилог: За време на апсењето носела идентични обетки! (ФОТО)

Васко Спасоски

Фотографии од холивудските ѕвезди од младоста ќе ве вратат во носталгичните 80-ти години (ФОТО)

Васко Спасоски

ГОРИ ОД СЕКСИПИЛ: Рада Манојловиќ покажа со што располага, а еве зошто ФАНОВИТЕ се ПОСЕБНО ОДУШЕВЕНИ (ФОТО)

Igor

Шерлиз Терон како божица од глава до пети во златно! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

четиринаесет − тринаесет =

Слични објави

Погледнете како изгледаше првата проба на Тамара на евровизиската сцена (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Со уметност против корона: Ентони Хопкинс компонираше валцер, а сега покажа и како слика (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Анџелина Џоли и Ел Фанинг како ВИСТИНСКИ ПРИНЦЕЗИ во фустани од бајките (ФОТО)

Igor

Коронавирусот прекинува концерти и турнеи: Мадона, Мајли Сајрус и Прл Џем откажуваат настапи

Еспресо

Цеца за свадбата на Вељко: Не знам ништо, вие повеќе знаете од мене! (ФОТО)

Igor

Подобрете го имунитетот со овој напиток од куркума

Еспресо