Кајли Џенер во скапоцената црвена тоалета изгледа беспрекорно! (ФОТО)

Иако беше далеку од тоа да биде главна ѕвезда на 92-то доделување на Оскарите, ријалити-ѕвездата Кајли Џенер беше и тоа како приметена.

Profimedia

Оваа славна милијардерка промени дури две тоалети за забавите кои следеа после самата церемонија.

Profimedia

Најпрво на забавата за Vanity Fair се појави со својата сестра Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Канје Вест, во фустан за кој изјавила дека не можела да седни во него, но вредело.

Profimedia

Меѓутоа, Кајли после тоа за забавата кај Бијонсе и Џеј Зи се пресоблече и блесна во црвената тоалетата. Таа облече долг Vivienne Westwood фустан, со изразено длабок шлиц кој ја откриваше целата нејзина нога, а оваа црвена тоалета ја искомбинира со Christian Louboutin штикли и Jimmy Choo чанта. Секако, целокупната комбинација ја збогати со накит, а нема сомнение дека Кајли моментално изгледа подобро од било кога!

Profimedia
Profimedia

Слични објави

Тамара Тодевска пееше во најпознатиот геј-клуб во Лондон и го развиори македонското знаме (ВИЕДЕО)

Слободен печат

Цел свет ја исмева – Бијонсе во „недовршен“ фустан! (ФОТО)

Слободен Печат

8.000 луѓе на чај кај КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА: Ѕвезда на ова случување беше КЕЈТ МИДЛТОН проверете ЗОШТО (ФОТО)

Igor

Кралското семејство и прекарите: Меган Маркл добила понижувачка „титула“

Еспресо

Најпопуларни модни додатоци за пролет 2019

Igor

Пролетна комбинација број 1: Французинките ја обожаваат, а ние ја копираме (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

четири × оне =

Слични објави

Хороскоп за 05 февруари – Прочитајте што ве очекува оваа среда!

Еспресо

Ал Пачино доживеа незгода: Се засопна и падна на црвениот тепих! (ФОТО)

Еспресо

Снимка од Луна Џогани предизвика „војна“ на социјалните мрежи: Кога ќе погледнете, ќе ви стане јасно зошто! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

РЕПОРТАЖА: Сент Мориц, гратче со патентирано име и лого

Теодора Циклевска

Погребан Кирк Даглас: Синот Мајкл и Кетрин Зета Џонс го испратија легендарниот актер на вечен починок (ФОТО)

Еспресо

Изгледа 30 години помладо: Вдовицата на Дејвид Боуви им зададе удар на помладите колешки (ФОТО)

Еспресо