17.8 C
Скопје
06:03 - 30 јуни, 2022

(ФОТОГАЛЕРИЈА) Истанбул не е само Босфор, Аја Софија, Топкапи, Капали чаршија, Таксим… Да го видиме од една поинаква перспектива

Град на два континента, Град на бројни раскрсници, Град каде што Западот се запознава со Истокот. Тоа е Истанбул. Но Истанбул не е само Босфор, Аја Софија, Топкапи, Капали чаршија, Таксим… Денеска ќе ве однесеме на една малку поинаква прошетка низ Истанбул. Уживајте…

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

Слични објави

За сексуално и психичко злоставување жени: Пејачoт Ар Кели осуден на 30 години затвор

Еспресо

Ева Лонгорија за абортусот во САД: „Ние жените нема да молчиме; требаше Обама да именува нови судии, а не Трамп“

Еспресо

„По разделбата со Џони Деп ги собирав деловите од својот живот, не се грижев за себе“, Винона Рајдер отворено за своите мрачни периоди од животот

Еспресо

Сузана Манчиќ прозборе за голите фотографии: Заработив повеќе од кој било во историјата на Плејбој

Еспресо

Од Летиција од Шпанија до Брижит Макрон, Џил Бајден и Елизабета Ѓоргиевска: Најдобрите модни изгледи на гала вечерта на самитот на НАТО

Еспресо

Портпаролот на Џони Деп: „Нема враќање во Пиратите од Карибите“, фановите се разочарани

Еспресо
Се вчитува....