Ева Лонгорија го привлече целото внимание на црвениот тепих со своето длабоко деколте! (ФОТО)

Публиката беше изненадена од изборот на тоалетата, која е доста смела и бара самоувереност.

Викендов во Лос Анџелес на доделувањето на „Producers Guild“ наградите прошетаа многу светски ѕвезди на црвениот тепих, како што се Ева Лонгорија, Шарлиз Терон, Никол Кидман, Кејт Бекинсејл и многу други.

Profimedia

Иако сите дами се потрудија да изгледаат совршено, најмногу внимание привлече шармантната Лонгорија која одбра златен фустан со никогаш подлабоко деколте.

Profimedia

Публиката е поделена што се однесува на импресиите за нејзината тоалета, но сепак преовладуваат оние кои што велат дека на една мајка не ѝ прилега толку предизвикувачко издание.

Profimedia

За разлика од неа, Никол Кидман се одлучила за сатенски фустан со малку помало деколте.

Слични објави

Имам температура, мора да сум заразен со корона! Пред да почнете да паничите, проверете ги овие работи

Еспресо

Пролетен фустан број 1: За секоја пригода и за секоја жена!

Igor

Модна битка помеѓу јатрвите: Меган и Кејт со својот избор покажаа колку се разликуваат! (ФОТО)

Еспресо

Ја прогласија за „културна знаменитост“: Хитот на Рики Мартин по кој девојките и денеска „лудуваат“! (ВИДЕО)

Еспресо

Жени уживаjте! Кијану Ривс ги соблече гаќите на плажа, а папараците го уловија (ФОТО)

Еспресо

Маж од Уганда мета на критики и потсмев: Се венчал со маж мислејќи дека е жена! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

10 + 16 =

Слични објави

Дара Бубамара на настап се појави со заштитна маска, а после „дрмна“ ракија (ВИДЕО)

Еспресо

Ги „шекна“ Бугарите со својот настап: Уште еден македонски талент „избега“ во соседството! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

МЕЛАНИЈА ТРАМП ја откри тајната за својот изглед: 4 правила кои никогаш не ги прекршила

Igor

Една од најубавите жени во светот има коронавирус: Причината поради која одбива да оди во болница нема да ве остави рамнодушни (ФОТО)

Васко Спасоски

Еве како изгледа денеска и со што се занимава Порториканката од „Деспасито“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Објавен трејлерот за новата телевизиска серија на Стивен Спилберг – „Amazing Stories“ (ВИДЕО)

Еспресо