Џесика Алба и нејзината ќерка изгледаат како близначки! (ФОТО)

Една од најубавите холивудски актерки има достоинствена наследничка.

Ќерката (11) на Џесика Алба и продуцентот Кеш Ворен Хонор е буквална копија на својата мајка, а со усогласената облека е многу тешко да се разликуваат.

FB/X17online.com

Мајката и ќерката модно се усогласија за семејната прошетка во трговскиот центар. Двете беа облечени во црно-бели маици со риги и црни панталони, а имаат и иста боја на коса, пренесува DailyMail.

FB/X17online.com

Малечката освен убавината од својата мајка, го има наследено и нејзиниот беспрекорен стил.

Освен ќерката Хонор, актерката и продуцентот кои се во брак од 2008 година, ги имаат и 5-годишната ќерка Хевен и 2-годишниот син Хејс.

Слични објави

ЕДНОСТАВНО И СЕКСИ: Модниот стил на Брижит Бардо кој му одолева на времето (ФОТО)

Igor

Режисер од Лос Анџелес е убеден дека Тупак е ЖИВ, снима филм за неговото бегство! (ВИДЕО)

Еспресо

Нивес Целзиус објави провокативна фотографија: Нема да знаете каде да гледате, горе или доле! (ФОТО)

Васко Спасоски

Деми Ловато за предозирањето: Живеев во лага дека сум среќна (ВИДЕО)

Еспресо

Кралицата Летиција модна икона – Жена која знае како да го носи апсолутно секое парче облека (ФОТО)

Igor

Александра Пријовиќ е бремена? Лепа Брена случајно ја издаде снаата! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

2 − 1 =

Слични објави

Познатите сестри обожаваат да се разголуваат, а само две од нив се сликаа за „Плејбој“ (ФОТО)

Еспресо

Преубавата Ана Марија од Скопје стана новото лице на „Guess“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Оскаровецот Хоакин Феникс на дело – Спаси крава и теле од кланица (ВИДЕО)

Еспресо

Принцот Хари ја загуби тужбата: Животните на фотографиите кои ги објавувал биле дрогирани (ФОТО)

Еспресо

Ќерката на Џони Деп ги прошета голите гради, а под фустанот ѕиркаа гаќичките! (ФОТО)

Васко Спасоски

Зошто треба да ги избегнувате бананите за појадок?

Еспресо