Да се разбудиш сам себе е најстрашно – Погледнете како овој шегаџија ја исплаши својата сопруга (ВИДЕО)

Ерик е познат Инстаграм шегаџија кој веќе неколку години ги засмејува луѓето со своите измислени начини за убивање на досадата, а во време кога сите сме изолирани дома поради коронавирусот, неговите шеги и на нас ќе ни дојдат добро.

Неговата сопруга често пати е плен на овие негови несмасни шеги, па така тој овој пат реши да ја пробуди на несекојдневен начин, всушност создаде ситуација каде таа сама себе ќе се пробуди.

Девојката се преплаши, а на Ерик за целиот овој трик му беше потребно само огледало.

Погледнете…

Погледнете уште неколку негови шеги…

Слични објави

Кралицата ЕЛИЗАБЕТА им подари нешто ИСКЛУЧИТЕЛНО вредно: Меган и Хари по раѓањето на синот добија НОВ дом!

Igor

Лајонел Ричи на својата ќерка Софија не ѝ препорачува кариера во шоубизнисот!

Еспресо

Марк Волберг откри како го загубил вишокот на килограми за само пет дена (ФОТО)

Еспресо

Хороскоп за недела 12 јануари – Прочитајте што ве очекува денес!

Еспресо

И Косово има своја Кардашијан

Igor

Прво кавга, па свадба: Лукас ја ЗАПРОСИЛ девојката, не штедел на ПРСТЕНОТ

Igor

Остави Коментар

петнаесет + шест =

Слични објави

Уште еден скандал го тресе Холивуд! Шерон Стоун тужи пејачка поради јавни навреди! (ФОТО)

Igor

Се породи ќерката на Дино Дворник: Познатата блогерка сега ќе пие пиво! (ФОТО)

Васко Спасоски

Погребан Кирк Даглас: Синот Мајкл и Кетрин Зета Џонс го испратија легендарниот актер на вечен починок (ФОТО)

Еспресо

Војводите од Сасекс на мета на критичарите: Соседите им прават проблем (ФОТО)

Igor

Уште една млада ѕвезда пронајдена мртва

Еспресо

Мислеа дека е Ким Кардашијан: Сенидах со нова провокативна фотка во бикини (ФОТО)

Еспресо