Ознака : украла

Лајфстајл Сцена

Шокантни детали: Како Брижит го „украла“ Макрон од својата ќерка

Igor
Францускиот претседател Емануел Макрон и неговата 24 години постара сопруга Брижит се венчаа во 2007 година и тоа една година по нејзиниот развод од банкарот...