Задолжителен накит за оваа сезона (ФОТО)

Во текот на топлите денови накитот претставува важен дел од секој аутфит.

Оваа сезона е во знакот на овој впечатливи парчиња кои со оригиналниот дизајн и материјалите, како и со ефектните детали ги мами погледите.

Ви претставуваме некои од задолжителните парчиња накит за оваа сезона:

 

Слични објави

Познатите „одлепија“ по новиот предизвик – Го можете вие ова? (ВИДЕО)

Igor

Мексиканската Барбика ја засени познатата водителка за временска прогноза! (ФОТО)

Еспресо

Кендал Џенер: Заблеска во фустан за принцези (ФОТО)

Igor

Ни во Лондон, ни во Лос Анџелес: Откриено е каде Меган Маркл и принцот Хари ќе го поминат Божиќ

Слободен печат

Толку скапо, а сепак не ѝ чини: Меланија Трамп во прекроено здолниште од 7000 евра (ФОТО)

Еспресо

„Бејби бум“ по завршување на пандемијата со коронавирусот?

Еспресо

Остави Коментар

4 × 2 =

Слични објави

Најскапиот џемпер на светот! (ФОТО)

Igor

Жена феномен – Родена да ги забавува луѓето и можеби нема да победи во шоуто, но ќе биде инспирација за многумина (ВИДЕО)

Еспресо

Славните дами на „Златен глобус“ една фризура ја стилизираа на шест начини (ФОТО)

Еспресо

Сакате обликувани нозе и задник? Правете ја оваа вежба секојдневно (ВИДЕО)

Igor

Кога е вистинското време за купување чевли?

Igor

Натали Портман на црвениот тепих прошета во целосно проѕирен фустан (ФОТО)

Igor