Внуката на ПРИНЦЕЗАТА ДИЈАНА изгледа преубаво и е во врска со 33 години постар милионер

Од сообраќајната несреќа во Париз во која принцезата Дијана го изгуби животот поминаа 22 години, а модното влијание на омилената принцеза не стивнува.

По добриот вкус за облекување позната е и нејзината внука Кити Спенсер. Кити (28), која е во врска со 33 години постар милионер, ги оправдала очекувањата.

Ќерката на Чарлс Спенсер, помладиот брат на принцезата Дијана досега не правела поголеми модни грешки.

Kiti Spenser
Profimedia

Во оваа комбинација се појавила на Миланската модна ревија, која трае од 17 до 23 септември.

Ги одбрала и ги споила боите без грешка. Оделото е одличен пример за класичната елеганција и актуелните трендови.

View this post on Instagram

La Vie en Rose 💗

A post shared by Kitty Spencer (@kitty.spencer) on

Слични објави

5 продукти кои НИКАКО не смеете да ги ставате во микробранова: Јајцето може да ви ЕКСПЛОДИРА, од оризот да добиете ТРУЕЊЕ

Igor

Префинета француска пунџа: Направете си фризура за само 6 минути (ВИДЕО)

Еспресо

Обидете се: Одгледајте си храна во пластични чаши

Еспресо

Катерина Шехтанска: И во изолација физички сме активни

Александра Велинова

Ослабете 2 килограми за само 1 ден – Еве како…

Igor

Шарлиз Терон стана мамец за погледи: Едноставниот фустан го зачини со неочекуван додаток (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

1 × 1 =

Слични објави

„Ојш? Ода ам, утре почвит Вевчански Карневал“! 24 часа пред почетокот на историскиот Вевчански Карневал

Васко Спасоски

Инфлуенсерите и туристите „полудеа“ по скалите од филмот „Џокер“!

Igor

Снимка на тага и надеж: Италијански саксофонист од својот балкон ја засвире „Bella Ciao“

Еспресо

Овие 11 трендови излегуваат од мода во 2020 година! (ФОТО)

Слободен Печат

Австралиската Ким Кардишијан е помеѓу најпопуларните фитнес блогерки на светот (ФОТО)

Еспресо

Како познатите убавици „без шминка“ изгледаат апсолутно совршено?

Еспресо