Вака се носи најпопуларниот принт оваа сезона: Актерката воодушеви со модниот избор! (ФОТО)

Овој принт воодушеви многу дами во светот, а ќе го гледаме и во текот на есента…

Аманда Холден присуствуваше на една церемонија за венчавање и за таа прилика избра фантастичен фустан. 48-годишната на себе имаше зелен фустан со цветен принт. Ваквиот модел, едноставно, го одзема здивот.

Должината беше совршена да ги истакне нејзините витки нозе. Аутфитот совршено го надополни малиот зелен шешир и восоките потпетици.

Овој модел на фустан и принт на неа е вистински моден погодок, а во текот на есента исто така ќе има голем успех, предвидуваат модните експерти.

Ќе го гледаме овој принт и токму овој крој на ракави на разни модни парчиња, од маици до кошули.

Слични објави

Облечете се женствено како Џеки Кенеди: Ваквиот стил никогаш нема да излезе од мода! (ФОТО)

Еспресо

Се сеќавате на Борат? Никој не може да го препознае, а ниту на вас нема да ви успее! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ставете мед на косата и ќе се воодушевите: Ќе имате прамени како од фризерски салон!

Еспресо

Џенифер Лопез уште еднаш ја потврди доминацијата со своите гламурозни фустани на црвениот тепих! (ФОТО)

Еспресо

Џенифер Лопез со нов имиџ во 2020 година! (ФОТО)

Слободен Печат

Ирина Шајк покажа колку е „јака“: Дали убавата Русинка ја засени Џеј Ло во Милано?

Igor

Остави Коментар

6 − 3 =

Слични објави

Само бидете упорни: Домашен пилинг од кафе кој гарантирано го елиминира целулитот!

Igor

Неколку трикови за беспрекорно бели алишта

Igor

Марк Џејкобс се венча со својот партнер

Igor

Бурниот живот на Вознијацки: Се сликаше гола за магазин, а Роналдо ја „ќари“ со скап автомобил (ФОТО)

Еспресо

Овие топ-модели ги издвојува нивната необична убавина од останатите! (ВИДЕО)

Еспресо

На прагот на 40-те исфрлете го ова од вашиот несесер!

Еспресо