Црното одело на Меланија Трамп кое секоја жена треба да го има (ФОТО)

Меланија Трамп одлучи на кратко да се оттргне од фустаните во кои сме навикнале да ја гледаме, па за последниот службен настан во Белата куќа избра класично црно одело со потписот на Мајкл Корс и бела кошула.

Ова модно парче кое зрачи со елеганција, префинетост, но и професионалност и одважност го комбинираше со црни салонки со високи потпетици.

Едноставно е, ваква одлична комбинација, треба да има секоја жена.

Слични објави

Здравјето влегува преку устата: Колку овошје, а колку зеленчук треба да јадеме секој ден?

Igor

Од принцезата Дајана до Џенифер Анистон и Џеј Ло: Ова се најдобрите „одмазднички стајлинзи“ низ годините (ФОТО)

Еспресо

Mind detox: Време е за одмор од токсичните пријатели

Igor

Емили Ратајковски го носи „најжешкиот“ есенски тренд на најсекси начин

Igor

Овие венчаници ќе бидат хит во 2020 година! (ФОТО)

Слободен Печат

СЕКОГАШ ЕКСТРЕМНА: Викторија Бекам шета во ДВА БРОЈА ПОГОЛЕМИ ПОТПЕТИЦИ, а нивната боја… (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

пет × 3 =

Слични објави

Синди Крафорд доби наследничка: Ќерката Каја почна да гради модна кариера – погледнете ја како изгледа (ФОТО)

Igor

Секоја жена од стил мора да го знае ова: Вака се носи најпопуларниот аксесоар за коса за оваа сезона! (ФОТО)

Igor

Која е разликата меѓу парфем, тоалетна и колонска вода?

Еспресо

Ѕирнете во плакарот на најпознатата ријалити мајка во светот (ВИДЕО)

Igor

Одличен есенски стил – ДАМИ копирајте ја: Џулијан Мур (58) е жена свесна за своите години! (ФОТО)

Igor

Еликсир од лимон и куркума кој ќе го препороди вашето тело

Igor