Тексас јакната со крзно е апсолутен хит (ФОТО)

Токму како и парот совршени фармерки во вашиот гардеробер кои одговараат на се, така оваа сезона се „однесува“ и тексас јакната.

Можеби звучи дека тексас јакната е неприкладна, односно е претенка за носење во текот на зимата, но не зборуваме за обична тексас јакна, туку за онаа со крзно.

Тексас јакната со крзно направи бум на социјалните мрежи, а освен што е изразено ефектна, таа исто така ќе ве згрее во текот на овие ладни месеци.

Погледнете неколку примери како класичната тексас јакна збогатена со крзно ја носат девојките од Инстаграм.

инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм
инстаграм

 

Слични објави

Добро е да знаете: Како да се преживее разделбата?

Васко Спасоски

Срцепарателното писмо на момчето кое мораше да го напушти своето куче (ФОТО)

Еспресо

Сите зборуваат за ЧУДЕСНИОТ ЃЕРДАН што Моника Белучи го носеше во Кан (ФОТО)

Igor

Исцрпен и „страшен“ за гледање: Новата фотка од Џастин Бибер пред болница е тажна! (ФОТО)

Васко Спасоски

Скандал во училиште: Наставничка по биологија имала секс со ученикот. Се појави снимка од училницата! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Најскапиот џемпер на светот! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

три − оне =

Слични објави

7 хранливи материи со кои се богати портокалите

Еспресо

Сè беше добро додека не се заврте со грбот кон фотографите: Фустан како од бајка, а под него… (ФОТО)

Еспресо

Згодната Џорџина покажа како се танцува – Роналдо е вистински среќник! (ВИДЕО)

Еспресо

Сè за совршен изглед на Оскарите: Познатата актерка морала да стои исправена во автомобилот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Нејзините облини ќе ве освојат: Погледнете ја Амбер, инструкторката за позирање (ФОТО)

Еспресо

ПЕЧАТ 2019: Да имаше награда за селфи-премиер, Зоран Заев ќе го освоеше првото место! (ФОТО)

Васко Спасоски