Совршеното есенско издание на Кејт Мидлтон кое може да си го дозволи СЕКОЈА ДАМА (ФОТО)

Кејт Мидлтон уште еднаш воодушеви со својата дизајнерска комбинација, која сепак може да си ја дозволи секоја дама бидејќи цената и е пристапна.

Имено, војвотката од Кембриџ го посети Природнонаучниот музеј во Лондон, а за таа прилика одбра аутфит во есенските бои, но и скромен аутфит кој може да си го дозволи секоја дама.

Таа прошета во пантолони од нејзиниот најдраг стрит бренд „Judgsaw“ и блуза од брендот „Warenhouse“.

Кејт се одлучи за поскапоцени модни додатоци, поточно „Chanel“ торбичка и чевли со потписот на брендот „Tod’s“.

профимедиа
профимедиа
профимедиа

Слични објави

Шерон Стоун во комбинација која ретко кој може да ја изнесе! (ФОТО)

Еспресо

Најсекси бабата на светот го освои Инстаграм! (ФОТО)

Слободен Печат

Мајка Тереза – скопјанката која беше прогласена за светица: Најди време за игра, тоа е тајната на вечната младост

Еспресо

Најлесен начин да ослабете – Режим на исхрана за сите што „мразат диети“

Еспресо

Французинките одбраа кој модел на фармерки морате да го имате оваа пролет! (ФОТО)

Еспресо

Фризерот на Ким Бесинџер изгледа не бил на ниво на задачата (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

9 + 7 =

Слични објави

Црниот чај е прва помош за безживотната коса

Igor

Од фантастични до бизарни: Модни креации од доделувањата на Оскарите кои сите ги паметиме! (ФОТО)

Еспресо

Секси или катастрофа? Рита Ора се разголи пред камерите, а гаќичките ѕиркаа од сите страни (ФОТО)

Igor

Префинета француска пунџа: Направете си фризура за само 6 минути (ВИДЕО)

Еспресо

Доколку сакате да изгледате елегантно и моќно, облечете се како Меланија Трамп! (ФОТО)

Слободен Печат

Девојче среде натпревар дозна дека мајка и за која пееше починала (ВИДЕО)

Еспресо