Раперката критикувана поради копирање на фустанот на Цеца! (ФОТО)

Раперката MC Сајси на МАС наградите дојде во ист фустан каков што Цеца Ражнатовиќ носеше на свадбата на својот син Вељко.

Profimedia

Всушност, раперката на црвениот тепих прошета во златен фустан и сите коментираа дека е копија на Цеца.

Таа се огласи на Твитер и наведе дека не ѝ смета што сите коментираат дека ја „препишала“ модната комбинација од фолк-ѕвездата.

Слични објави

Полански освои награда, а актерките изреволтирани ја напуштија салата! (ВИДЕО)

Еспресо

ВИСТИНСКО ЧУДО: Родено бебе „големо“ колку пенкало, лекарите стравуваа дека нема да преживее (ФОТО)

Еспресо

Гвинет Палтроу стави маска да се заштити од коронавирусот и даде совети за заштита! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мари направила куќа од 40 квадрати од песок, глина и слама: Мала е, но има сè што ми е потребно! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

По Супербол се познава годината: Еве кои филмови и серии нѐ очекуваат наскоро! (ВИДЕО)

Еспресо

„Вог“ одлучи: Ова се најдобро облечените жени за 2019 година! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

четири × пет =

Слични објави

Насочете ја енергијата во вистинската насока! Што предизвикува забавување на метаболизмот?

Васко Спасоски

Сите ги спуштаме ролетните кога ќе блесне сонцето: После ова повеќе нема ни да помислите да ја затемните собата

Еспресо

Ако не сте послушни граѓани, тогаш ќе имате проблем со мене! Марија Шерифовиќ се закани! (ФОТО)

Васко Спасоски

ОБОЖУВА ДА СЕ СОБЛЕКУВА: Жешката Русинка без милост ги провоцира мажите (ФОТО)

Еспресо

Симсонови го предвиделе Коронавирусот уште во 1993 година! (ВИДЕО)

Еспресо

Атрактивните девојки од „Hurricane“ испеаја еден од најголемите хитови на Тамара Тодевска (ВИДЕО)

Васко Спасоски