Плетен костим за капење: Преубав, единствен, женствен, романтичен

Ако сте во потрага по костим за капење кој ќе биде поинаков од останатите, вашиот избор нека биде плетен костим.

Преубав е, единствен, женствен и романтичен.

Просто неодолив. Изберете минијатурно бикини или заводлив едноделен костим за капење и освојте ја целата плажа.

Погледнете како изгледаат некои познати модели во плетени костими.

Чарли Риина/ Profimedia
Деми Роуз/Profimedia
Фара Абрахам/Profimedia
Алесија Тедески/Profimedia
Бека Тили/Profimedia
Даниел Лојд/Profimedia

 

Слични објави

Емили Ратајковски покажа како се комбинираат фармерките и чизмите оваа есен (ФОТО)

Igor

И ТИЕ НЕ СЕ СОВРШЕНИ: Целулитот на познатите ѕвезди (ФОТО)

Igor

Десет алкални намирници за здравје на целото тело

Igor

Девојки, ова е за вас: Научете како треба, а како не треба да позирате пред камера! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мишел Фајфер без фотошоп и во шестата деценија (ФОТО)

Еспресо

Никол го сруши Инстаграм со изјавата: Ме избегнуваат бидејќи им се гадам, ме викаат чудовиште (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

два × 5 =

Слични објави

Најефикасната масажа против брчки: Подмладете се со помош на две лажици (ВИДЕО)

Igor

Јадење богато со вкусови: Полнети тиквици како идеална комбинација за СЕМЕЈНИОТ РУЧЕК (РЕЦЕПТ)

Igor

Природен шејк за рамен стомак

Еспресо

Пилинг кој ефикасно го елиминира целулитот – Пробајте го веднаш!

Igor

Детоксикација на телото со јаболка

Igor

Билки и зачини за подобрување на имунитетот

Igor