Патики кои ќе доминираат оваа есен: 2 ТОП МОДЕЛИ (ФОТО)

Продавниците веќе ги намалија цените на сандалите и чевлите, а во излозите се истакнати најубавите и нови есенски модели.

Светскиот тренд налага дека оваа есен во мода ќе бидат буквално овие 2 топ модели на патики.

Погледнете за кои патики станува збор:

1. Анимал принт патиките

2. Патики со голем ѓон и многу, многу бои

Слични објави

Ова се најпосакуваните чизми оваа есен! (ФОТО)

Igor

Мода: Носете црвено како Карлеуша (ФОТО)

Igor

Неодоливата Лорен Симпсон и корисни совети како да постигнете совршено тело! (ФОТО)

Еспресо

Стилот на Кејт Мидлтон е без грешка: Оваа комбинација на бои е полн погодок (ФОТО)

Igor

Згодната Дуа Липа во проѕирни хеланки ги привлече сите погледи (ФОТО)

Еспресо

Видела како странец и става нешто во пијалокот: Ги заменила чашите и доживеала морничава сцена

Еспресо

Остави Коментар

два × пет =

Слични објави

Најлуксузниот хамбургер пристигна: Доколку сакате да го пробате, потребни ви се само 1600 долари (ФОТО)

Igor

Повторно на тронот: Сукња број 1 за наредната сезона (ФОТО)

Igor

Напиток за комплетна регенерација на телото

Igor

Пудинг торта со ролери (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Igor

Меган Маркл снимена првпат откако ја напушти Велика Британија

Еспресо

НЕ СЕ ЗАЛАЖУВАЈТЕ: Ова е страшната вистина за газираните сокови

Igor