Оваа девојка беше како магнет за љубопитните погледи на скопјани! (ФОТО)

Кога велиме дека улиците во нашиот главен град на моменти налкуваат на модни писти, има многу вистина во тоа.

Секојдневно сме сведоци на автентични девојки кои парадираат на улиците и со својот стас го привлекуваат сечие внимание.

А, внимание на нашиот фотограф му привлече и оваа прекрасна девојка која беше како магнет за погледи.

Зошто велиме така? Погледнете…

Фото: Слободен печат/Драган Митрески

Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески

Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески

Слични објави

Испијте го пред спиење – Овој сок го топи сето она што сте го изеле во текот на денот!

Igor

Светот зборува за бизарната глетка во оваа зоолошка: Горилата од Атланта со човечка рака! (ФОТО)

Слободен Печат

Знаете ли зошто лажицата за шпагети има дупка во средината?

Igor

Билки и зачини за подобрување на имунитетот

Igor

Најчестите лаги кои мажите ги кажуваат на првиот состанок!

Слободен Печат

Кери Бредшо повторно шета на улиците во Њујорк – Сара Џесика Паркер лансираше нова колеција (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

19 − Осумнаесет =

Слични објави

Слаби однадвор, дебели однатре: Фитнес-експерт ја опиша кето-диетата

Igor

Билка која лекува се

Igor

Британките полудеа по ТРЕТМАНОТ од 600 евра за кој велат дека им го СПАСИЛ ЖИВОТОТ

Igor

Неверојатни трансформации кои ја покажуваат моќта на шминката (ФОТО)

Igor

Сакате вашата коса брзо да порасне? Направете го сами овој шампон! (РЕЦЕПТ)

Igor

ЧУДО ОД ПИЈАЛАК: Смирете го воспалението на синусите за неколку секундни

Igor