Ова е најбараната ташна на светот, чини 525 долари и во моментов ја чекаат 120.000 луѓе!

Жените ширум светот се сосема маѓепсани од ташната „лале“ („Tulip“), со потпис на брендот „Линјер“.
Ташната е изработена од најфина кожа, се собира на врвот и доаѓа во различни комбинации на бои.

Изгледа дека токму оваа комбинација ја прави мошне привлечна, а фактот дека истовремено е елегантна и спортска направи да се најде на врвот на модната сцена.

Секогаш кога ќе се најде во продажба се распродава за неколку часа. Можеби звучи неверојатно, но за да се добие оваа ташна листата на чекање брои дури 120.000 луѓе.

Во моментов може да се купи по цена од 525 долари.

Слични објави

Нанесете ја оваа мешавина секаде каде што имате влакна: Ќе исчезнат засекогаш, без жилети, чупање и болка (РЕЦЕПТ)

Igor

ПРВА ПОМОШ: Корка леб и лимон ако ви застане рибја коска

Igor

Бети Вајт откри како да доживеете стотка

Еспресо

Прекрасната Ешли Грем повторно ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Еспресо

КАКО ОД СЛАТКАРНИЦА: Чоколаден колач со три состојки

Igor

Деветгодишно девојче прави необични креации по пример на славните личности (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Остави Коментар

четири × два =

Слични објави

Оваа билка мора да ја имате дома: Го чисти воздухот од секакво загадување

Igor

Познатите блогерки како инспирација: Фустани и наметки за на плажа во кои ќе заблескате (ФОТО)

Igor

Убавата скопјанка Ангела Јакимовска освои титула за „Miss Best Body“ на „Miss Europe“ во Бејрут! (ФОТО)

Васко Спасоски

5 највалкани производи што ги јадеме секој ден!

Еспресо

Мода: Носете црвено како Карлеуша (ФОТО)

Igor

Оваа боја на фустан е измислена за русокоси! (ФОТО)

Еспресо