Нов тренд: Венчаница-комбинезон за невести со гол задник (ФОТО)

За невестите кои сакаат нешто откачено и удобно, оваа венчаница е вистинската.

Венчаницата комбинезон е новиот тренд на венчаници. Лесно се облекува, а изгледа прилично отмено. Ги има секакви, едноставни, богато украсени, а и проѕирни.

Една од ваквите венчаници која се продава на англиската страница за интернет купување предизвикала големи реакции на интернет, затоа што е скоро сосема проѕирна.

Станува збор за мрежест комбинезон со везени делови кој се продава за 45 фунти, односно околу 3.500 денари.

Луѓето коментираат дека оваа креација би била повеќе погодна за првата брачна ноќ отколку за пред олтарот.

Погледнете како изгледа.

Asos
Asos
Asos
Asos

Слични објави

Браковите склопени во 2020 ќе траат ЗАСЕКОГАШ: А еве кој ДАТУМ е особено добар за одење пред матичар!

Igor

Долг фустан и чизми: Џеј Ло ќе ви покаже како се носи најженствената комбинација (ФОТО)

Слободен печат

И после пак не верувајте: 10 фотографии кои докажуваат дека фризурата го менува изгледот на жената (ФОТО)

Слободен печат

Оваа девојка го освои Скопје! И мажи и жени завртеа глава по неа! (ФОТО)

Igor

Пензионерка (80) јавно го опишува првиот секс со својот 35-годишен дечко: Утредента не можев да се движам! (ВИДЕО)

Еспресо

Прекрасната Алексија ќе биде ваша вистинска мотивација за тренинг! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

3 × три =

Слични објави

Бившата жена на Роман Абрамович се мажи за грчки милијардер: Елитните гости ќе се соберат во луксузниот ски-центар

Еспресо

Имала генијална идеја за да побегне од малтретирањето: На 13 години започнала бизнис, на 19 станала милионерка

Еспресо

Убедливо најсексипилната кралица: Летиција од Шпанија прошета во две експлозивни комбинации (ФОТО)

Igor

Брз колач со кајсии

Igor

Славните дами воодушевија: Најубавите аутфити од доделувањето на MAC наградите (ФОТО)

Еспресо

Бавно ви расте косата? Ова е решението за Вас!

Еспресо