На неа се и стои одлично: Џенифер Лопез го врати во мода трендот од 90-те во голем стил (ФОТО)

Холивудската актерка и пејачка го враќа популарното парче за облекување кое сите го носевме во деведесетите.

Џенифер Лопез (50) беше сликана во прошетка со ќерката Еми во Мајами во опуштено издание.

профимедиа

Латино дивата за лежерната варијанта избра бели фармерки на трегери под кои облекла црна маица.

Тексас пантолоните кои беа многу популарни во деведесетите, холивудската ѕвезда ги искомбинира со хит патиките од модната куќа Александар Меквин со висок ѓон.

профимедиа

Аутфитот го надополни со ефектни сончеви очила и големи обетки кои веќе се нејзин заштитен знак.

Слични објави

„Убавицата и ѕверот“: Вистинскиот пар што се крие зад приказната

Слободен печат

Заборавете на силиконите: Трик за природни и задебелени усни

Еспресо

Патики од 100 евра кои секоја втора девојка ги има, а мажите ги мразат! (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Помага ли кофеинот при главоболка?

Igor

Штом ја носела Кејт Мидлтон, сите сакаат да ја имаат: Светот полуде по маската од 15 фунти

Еспресо

Фризури кои им пркосат на годините (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

деветнаесет − 17 =

Слични објави

Мали совети кои водат до здрав и среќен брак

Еспресо

Хороскопот открива кои мажи се склони на неверства

Еспресо

Принцот Хари и Меган Маркл одбраа имот на кој ќе живеат

Еспресо

Слатки кифлички со џем од сливи (РЕЦЕПТ)

Igor

Имала повеќе од 100 љубовници, а еден ден по породувањето сакала да се убие: Фаталната Брижит Бардо (ФОТО)

Igor

Испијте го пред спиење – Овој сок го топи сето она што сте го изеле во текот на денот!

Igor