Моден императив на сезоната: Трендот на одела во силни бои продолжува! (ФОТО)

Секоја дама од стил мора да има едно вакво одело во својата гардероба…

Оделата во силни бои дефинитивно се најголемиот тренд оваа сезона. Сите трендсетерки полудеа за нив, па овие денови се повеќе дами можеме да ги видиме во стајлинзи во кои оделото ја игра главната улога.

Во нив секоја жена изгледа моќно, а можат да се носат и на деловни состаноци, но се одлични и за вечерните излегувања.

Можат да се комбинираат со се, чевли, па и патики, блуза, кошула или маица. Даваат можност да експериментирате и така да креирате сами со својот впечатлив стил.

Еве како ова парче облека го носеа познатите дами.

Црвеното одело е секогаш добар избор.

Оваа комбинација е одлична за оние дами кои сакаат да експериментираат.

профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа

Слични објави

Кели Брук го носи најудобниот летен модел на фустан: Секоја жена треба да го има! (ФОТО)

Еспресо

Родители, внимавајте! Овие намирници децата не е препорачливо да ги јадат

Еспресо

Наши миленици: ЛИЛИ

Еспресо

Едноставна техника за фарбање која дава магичен резултат – Пегави шарени јајца (ВИДЕО)

Еспресо

ГО НАРЕКУВААТ МЕДИЦИНСКИ ЏЕМ: Оваа смеса ќе ви помогне да ги прочистите цревата

Igor

6 намирници кои го штитат имунитетот

Igor

Остави Коментар

петнаесет + 11 =

Слични објави

Џесика Алба повторно мами воздишки на црвениот тепих! (ФОТО)

Слободен Печат

6 намирници кои го штитат имунитетот

Igor

Јелена Јованова: Нема оправдување за неправда, насилство, лага и лицемерие

jasmina.kantardzieva

Зимска маска од портокал за здрава и блескава кожа

Еспресо

Во овие МОДНИ ЗАБЛУДИ мора веднаш да престанете да верувате

Igor

Зошто жените изневеруваат: Се чини дека за тоа е виновна биологијата!

Еспресо