Милано гореше од БРУТАЛНИ ФУСТАНИ, а тие две не се срамеа да покажат дека не носат долна облека (ГАЛЕРИЈА)

Во тек е една од најпрестижните Модни недели, онаа во Милано, а синоќа на гала-настанот продефилираа некои од најубавите и највлијателните дами во светот на модата.

Притоа Ким Хнидзо и Алина Бајкова се појавија во посмели комбинации, и не се срамеа да покажат дека под тоалетите воопшто не носат долна облека.

Алина Бајкова/Profimedia
Ким Хниздо/Profimedia

Другите спектакуларни модни изданија погледнете ги во галеријата.

 

The gallery was not found!

Слични објави

Брижит Макрон важи за една од најстилизираните дами во светот – Нејзините салонки од 1.000 евра се новиот моден погодок (ФОТО)

Igor

Нора Шакири: „Носам најубав дечко на свет“

Еспресо

Згодната Дуа Липа во проѕирни хеланки ги привлече сите погледи (ФОТО)

Еспресо

Нова дефиниција за луксузен комфор – Версаче бањарка

Igor

30 паметни трикови за полесно снаоѓање во кујната (ВИДЕО)

Igor

Домашен чај од јасмин

Igor

Остави Коментар

три × 1 =

Слични објави

ВНИМАВАЈТЕ СО БОИТЕ ЗА ЈАЈЦА: Ако ги видите овие ознаки на нив, не ги купувајте, опасни се!

Igor

Најскапиот џемпер на светот! (ФОТО)

Igor

Храна богата со железо: Вклучете ги овие намирници во вашето секојдневно мени

Igor

Како да спречите стареење на кожата на вратот? Едноставно е…

Еспресо

Наши миленици: МАЦА ЛУКАС

Еспресо

Внимателно со боите за јајца: Можат да предизвикаат алергии и други поголеми проблеми

Igor