ЛЕТНА МОДА: Фустанот бирајте го според температурата

Удобните разиграни фустани се посебно популарни оваа сезона, а еве неколку модели во кои сигурно ќе се чувствувате удобно на виските температури.

Освен моделот, важно е да се одберат материјали кои се погодни за жештините, како памук, лен, квалитетна вискоза и слични лесни ткаенини.

View this post on Instagram

@stylish_stories_ 😻

A post shared by Women With Style (@women_with_style) on

View this post on Instagram

@marta__sierra ✔️✔️

A post shared by Women With Style (@women_with_style) on

View this post on Instagram

Sunsets in Capri with @zimmermann 🧡💛 #zimxcapri

A post shared by Kitty Spencer (@kitty.spencer) on

View this post on Instagram

život uzme, more vrati🐚 #summer

A post shared by Erna Saljevic (@divaisback) on

View this post on Instagram

Shades of summer💦

A post shared by Nur Bilen Yavuzer (@nurbilenyavuzer) on

Слични објави

Бијонсе со шлиц до колковите и длабоко деколте ја надмина конкуренцијата! (ФОТО)

Еспресо

Адел повторно ја шокираше јавноста со изгледот! (ФОТО)

Еспресо

Кучињата ги препознаваат лошите луѓе

Igor

Три „бјути“ навики од кои би требало да се откажете за време на коронавирусот

Слободен печат

Данче од Кичево прави чудо со своите раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Арнолд Шварценегер нападнат на настан во Јужна Африка (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

дванаесет − четири =

Слични објави

Перфектен стајлинг: Меланија Трамп и во едноставен тексас фустан остава без здив! (ФОТО)

Igor

Неодолив десерт од Јужна Америка ГО ОСВОИ СВЕТОТ: Еве како да го направите овој вкусен чоколаден колач БЕЗ БРАШНО И ШЕЌЕР

Igor

Ако сакате да изгледате убаво без шминка, променете ги навиките!

Еспресо

Како да водиме грижа за менталното здравје и како да се справиме со социјалната дистанца, карантинот и изолацијата

Еспресо

Не ги избегнувајте сандалите – Средете ги стапалата на наједноставен начин!

Еспресо

Инстаграм дива која со својот изглед ќе ве остави без здив (ФОТО)

Еспресо