Летен адут: 8 начини да носите сламен шешир во секоја прилика

Шеширот не е само за сончање на плажа, туку може да биде и најубав детал покрај сите летни комбинации.

Сламените шешири се одличен и речиси неизоставен летен детал без кој речиси никој не оди на плажа, а ние ви предложуваме 8 начини како сламениот шешир да го искомбинирате со секоја комбинација.

View this post on Instagram

Our weekend vibe.

A post shared by Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) on

View this post on Instagram

A few weeks ago, when the #peonies season was blooming.

A post shared by Aleksandra V (@withinstalovealex) on

Слични објави

На голема врата го враќа во мода познатиот костим за капење (ФОТО)

Igor

Шарлот од „Сексот и Градот“ откри која е најодвратната сцена која ја снимила (ВИДЕО)

Igor

Стела Меккартни не враќа во 80-те!

Слободен Печат

Меган Маркл е нејзин идол – Хелен досега потрошила илјадници долари за да изгледа како неа! (ФОТО)

Еспресо

„Ги жалам таквите како тебе“: Саудиска тинејџерка која побегна од насилното семејство објави слика во бикини и се соочи со лавина од критики

Еспресо

Одличен домашен третман за испукани пети (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

16 − 10 =

Слични објави

Детаљ поради кој обувките ви изгледаат евтино и кич: Вакви модели никогаш не купувајте! (ФОТО)

Igor

Меланија Трамп засенета од својата 74-годишна мајка (ФОТО)

Igor

Предизвикувачки и смело: Најдобро облечените дами на доделувањето на наградите MTV VMA (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Не помисливме дека тие ќе станат тренд, но и тоа се случи: Сандали кои наскоро ќе ги освојат улиците на Скопје

Igor

Како да спречите стареење на кожата на вратот? Едноставно е…

Еспресо

Како познатите убавици „без шминка“ изгледаат апсолутно совршено?

Еспресо