Капути кои треба да ги облече секоја дама (ФОТО)

Најсигурниот избор се класичните и оверсајс моделите за кои не може да се каже дека никогаш не излегуваат од мода, но, тоа секако не значи дека требате да ги занемарите актуелните трендови.

Ви претставуваме капути кои треба да ги облече секоја дама, погледнете ги моделите кои можат да ви послужат како инспирација.

View this post on Instagram

@novabh.tv ❤

A post shared by Milica Blagojevic Kokotovic (@milica_kokotovic90) on

View this post on Instagram

Be the girl who decided to go for it 🖤

A post shared by Aida Cvijetić (@aidacvijetic) on

 

 

Слични објави

Ќе посакате да го ископирате секој нејзин аутфит: Оливија Палермо го има клучот за добриот стил

Igor

Џен Селтер е дама која мотивира милиони луѓе ширум светот!

Еспресо

Хит фризура за летото: Кратката коса е повторно во мода (ФОТО)

Igor

Mind detox: Време е за одмор од токсичните пријатели

Igor

Наши миленици: МИСИ

Слободен печат

Еволуцијата на стилот на Рене Зелвегер низ годините на Оскарите (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

Осумнаесет − оне =

Слични објави

Фризерот на Ким Бесинџер изгледа не бил на ниво на задачата (ФОТО)

Igor

Милена Антовска Станковска: Не поднесувам нападни и наметливи жени

Еспресо

Мали совети кои водат до здрав и среќен брак

Еспресо

Вака се носи моментно најпопуларниот тренд: Ким Кардашијан во феноменален стајлинг

Igor

ОВИЕ ДВА ЗАЧИНА во топла вода ќе направат ЧУДО за вашиот организам

Igor

Познатата новинарка критикувана поради постапката кон нејзината ќерка!

Еспресо