Изгледајте беспрекорно и на плус 35: Познатите дами ќе ви покажат како! (ФОТО)

Овие стајлинзи се вистинскиот избор кога надвор е пеколно жешко…

Тешко е да изгледате шик и модерно кога надвор е премногу топло. Во продолжение ви претставуваме неколку комбинации на облека од познатите дами кои се идеални за тропските денови…

Погледнете…

View this post on Instagram

Living in my Cali Bolds for summer. @pumasportstyle

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

 

Слични објави

Омилените турски актерки како модна инспирација (ФОТО)

Еспресо

Модна инспирација: Препознатливиот стил на Кетрин Зета Џонс (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Вака се носи леопард принтот: Кејт Мидлтон изненади со модниот избор! (ФОТО)

Еспресо

5 тајни на холивудските ѕвезди за диета која делува

Igor

Детоксикација на телото со јаболка

Igor

Еден цртеж ја покажа правата вистина за вработените мајки

Igor

Остави Коментар

дванаесет − три =

Слични објави

Удобни и шик: Ова се единствените панталони кои ви требаат летово! (ФОТО)

Еспресо

Како да водиме грижа за менталното здравје и како да се справиме со социјалната дистанца, карантинот и изолацијата

Еспресо

Прва магнетна резонанца која покажува каква магија се случува во мозокот додека мајката го бакнува бебето

Еспресо

Шарлиз Терон блесна во фустанот на „Диор“: Го шиеле 1.200 часа! (ФОТО)

Igor

Храна што го забрзува стареењето

Еспресо

Нова плус-сајз манекенка која со своите фотки во костим за капење го „разгоре“ Инстаграм (ФОТО)

Igor