Ирина Шајк ќе ви покаже како се носи кроп топ (ФОТО)

Кога Ирина Шајк носи нешто на себе тоа секогаш делува перфектно…

Погледнете всушност како треба да изгледа кроп топ на едно тело, нејзиното тело е совршен пример за тоа.

Моделот кој го одбрала таа има ефектни и силни бои кои одговараат на бронзен тен, можеме слободно да кажеме и дека нејзиниот модел е кичаст, но сепак прекрасно и прилега и на бојата на кожата и на совршеното тело.

Ирина Шајк е прогласена за бикини модел на годината, па воопшто не не чуди што и овој кроп топ и стои совршено. Погледнете…

профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа

 

Слични објави

Сензуална и софистицирана нова лимитирана колекција на Ивана Кнез

Igor

Новата Софија Лорен: БУЈНА, СЕНЗУАЛНА, НЕОДОЛИВА (ФОТО)

Igor

Бидете сензуални и впечатливи и во летните месеци

Еспресо

Едноставна техника за фарбање која дава магичен резултат – Пегави шарени јајца (ВИДЕО)

Еспресо

Албанката која доминира на светските модни писти (ВИДЕО-ФОТО)

Igor

Топ 3 фризури кои ќе ги носиме оваа есен (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

3 + петнаесет =

Слични објави

КОНЕЧЕН ОДГОВОР: Треба ли да носите градник додека спиете?

Igor

Нејзините облини ќе ве освојат: Погледнете ја Амбер, инструкторката за позирање (ФОТО)

Еспресо

Ќе станете љубоморни – Ѕирнете во гардероберите на славните дами (ВИДЕО)

Еспресо

Корисни совети и идеи: Што сè можете да направите со остатоците од храна

Еспресо

Наши миленици: АБИ

Еспресо

Дрвена, пластична или од бамбус: Која кујнска даска е најдобра?

Igor