Хит моден детаљ за есен и зима: На секоја комбинација и дава луксузен и гламурозен изглед! (ФОТО)

Оваа година впечатливите марама-венчиња се главен хит за оваа сезона, а доаѓаат во толку убави бои и стилови, што имаат моќ буквално секоја комбинација да ја подигнат на повисоко ниво.

Марама-венчето е сјаен начин со кој на неутралините дневни комбинации можеме да им подариме луксузен завршен детаљ.

Меѓу најпродаваните се оние украсените со перли, туфни и светлуцави елементи, но исклучително се популарни и едноставните и неутрални модели, кои одговараат буквално на се!

Најдовме неколку идеи, слободно ископирајте ги!

Слични објави

Нов потрес во кралското семејство: Таткото на Меган Маркл ќе сведочи против неа на суд!

Еспресо

МЕЛАНИЈА БЕЗ ГРАДНИК: Првата дама уништена од брутални коментари (ВИДЕО)

Igor

Компири со колбаси и сланина

Igor

Како природно да ги обоите велигденските јајца: Со цвекло розеви, со црвена зелка сини…

Еспресо

Жена феномен – Родена да ги забавува луѓето и можеби нема да победи во шоуто, но ќе биде инспирација за многумина (ВИДЕО)

Еспресо

Тамара Тодевска во друштво на најинспиративните жени од Балканот!

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет − седум =

Слични објави

Еден цртеж ја покажа правата вистина за вработените мајки

Igor

Деми Мур покажа дека проѕирното не мора да биде и вулгарно (ФОТО)

Еспресо

Ослабете 5 килограми за една недела со помош на диетата со супа

Igor

Многу би сакале да се на негово место: Ова е момчето кое ги слика најубавите девојки во Македонија (ФОТО)

Igor

Ѕвездите блескаа на црвениот тепих: Хуманитарна вечера за заболените од ХИВ (ГАЛЕРИЈА)

Igor

ОБОЈ ГО УМОТ: Дизајнерката Ирина Тошева ја претстави летната колекција

Igor