Ева Лонгорија како модна инспирација: Фустани на кои ќе неможете да им одолеете (ФОТО)

Една од најатрактивните жени во светот освен со изгледот, секојдневно не освојува и со својот стил на облекување.

Фустаните кои ги носеше во последно време, особено ќе ве воодушеват, а токму во нив можете да ја пронајдете инспирацијата за летото.

Во продолжение погледнете ги незините беспрекорни избори:

View this post on Instagram

monday night out at @mrchow

A post shared by Eva Longoria Fan (@evalongoriamylove) on

Слични објави

За анонимна клиентка од Абу Даби направено е чудо од венчаница: На неа има преку 200.000 „Сваровски“ кристали! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ида Протугер Вељковиќ: Како кормилото на мојот живот го земав во сопствени раце

jasmina.kantardzieva

Ивана Кнез со сензуална лимитирана колекција за роденденот на втори април

Igor

Неверојатнатата Елин со својата фантастична фигура ги руши стереотипите (ФОТО)

Еспресо

Необичен тренд во карантин: Наместо пижами по дома, инфлуенсерките носат гламурозни фустани додека ги извршуваат обврските! (ФОТО)

Еспресо

Гордана прави ЏЕМ ОД ПАТЛИЏАН: Вели дека после него ќе заборавите на ЧОКОЛАДО

Igor

Остави Коментар

1 + 4 =

Слични објави

Британската ријалити ѕвезда го смени личниот опис со пластичните операции! (ФОТО)

Еспресо

Почина актерот од „Пријатели“: Воспалението на белите дробови му го одзеде животот! (ФОТО)

Слободен печат

Слатки кифлички со џем од сливи (РЕЦЕПТ)

Igor

Наши миленици: НЕРА

Еспресо

Снимка од Сирија која ќе ви го скрши срцето: Таткото ја научил ќерката да се смее секојпат кога ќе слушне бомба (ВИДЕО)

Еспресо

Десерт кој ќе ви го направи денот поубав – Палачинки со вкус на кафе

Igor