Длабоко деколте, шлиц, проѕирен корсет: Синоќа црвениот тепих го запалија НАЈФАТАЛНИТЕ жени (ГАЛЕРИЈА)

Една од најпрестижните манифестации на годината – доделувањето на наградите Еми е одржана синоќа во Лос Анџелес, а по црвениот тепих прошетале некои од најпознатите глумици на денешницата.

Целиот настан го обележи висока елеганција и гламур.

Очекувано, дамите блескаа во луксузните и раскошните тоалети, а некои од убавиците се одлучија за многу длабоко деколте и за огромни шлицови.

Погледнете во галеријата како изгледаше сето тоа.

The gallery was not found!

 

Слични објави

Кралицата Ранија од Јордан е неприкосновена модна владарка: Овие трендови ги обожава!

Еспресо

Направете свој ароматичен спреј за чистење

Еспресо

СИТЕ ПОГЛЕДИ КОН МИРКА: Еве колку чини фустанот кој го носеше сопругата на Роже

Igor

Македонката Викторија ги има „сите карти“ да биде нова Адријана Лима

Igor

Една од „поскапите“ фотки: Средбата на Шварценегер и Џеки Чен го запали интернетот (ФОТО)

Igor

Девет женски особини кои мажите ги обожаваат!

Еспресо

Остави Коментар

13 − 3 =

Слични објави

ИСХРАНА ВО БОЈА: Црвени намирници за балансирана диета

Igor

Кендал Џенер и Џенифер Лопез се новите заштитни лица на Версаче кампањата (ВИДЕО)

Слободен Печат

Бидете задоволни со својот надворешен изглед: Подгответе уникатен коктел за слабеење

Еспресо

Овие фустани станаа тотален хит, а сите јасно гледаат дека овие ѕвезди во нив не носат гаќички (ФОТО)

Igor

Портокаловата дефинитивно е нејзина боја: Џенифер Лопез никогаш не изгледала подобро! (ФОТО)

Igor

ЛЕЖЕРНО ИЗДАНИЕ: Сите се вртеа по Синди и Каја во Њујорк (ФОТО)

Igor