Блуза која ќе го одбележи крајот на летото и почетокот на есента: Хит модел кој одговара на се (ФОТО)

Се вклопува во секој стил и е одличен избор за секоја прилика…

Елегантните блузи им припаѓаат на парчињата кои ги носиме во текот на сите четири годишни времиња и во сите можни стилови и прилики, бидејќи совршено се вклопуваат во речиси секоја комбинација.

Доаѓаат во различни бои, дезени и модели, со кратки и долги ракави, но пред крајот на летото еден модел особено се истакна.

Станува збор за проѕирната блуза или блуза со нежни проѕирни ракави.

Погледнете, ние ви нудиме идеи, вие искористете ја приликата да се дотерате…

 

Слични објави

Наши миленици: ЗОИ

Еспресо

Патот до престолот на Ријана: Од улична продавачка до најбогата пејачка (ФОТО)

Еспресо

Ситници кои веднаш ќе ви го подигнат расположението

Igor

Слатки кифлички со џем од сливи (РЕЦЕПТ)

Igor

Одличен предлог за денешниот ручек: Пикантни крцкави крилца од рерна (РЕЦЕПТ)

Igor

Како Италијанките се облекуваат на есен: Учете од најдобрите! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

20 + 3 =

Слични објави

Кралицата Летиција докажа дека дури и деловниот стил може да биде забавен! (ФОТО)

Еспресо

МАСКА ЗА ИНТИМА: Нега или нов опасен тренд по кој полудеа жените низ светот?

Igor

3 работи кои треба да ги јадете секој ден доколку сакате да ослабите

Igor

Испијте го пред спиење – Овој сок го топи сето она што сте го изеле во текот на денот!

Igor

ЛЕТНА МОДА: Фустанот бирајте го според температурата

Igor

Имала повеќе од 100 љубовници, а еден ден по породувањето сакала да се убие: Фаталната Брижит Бардо (ФОТО)

Igor