Бијонсе со шлиц до колковите и длабоко деколте ја надмина конкуренцијата! (ФОТО)

На забавата Клива Дејвис, која традиционално се одржува пред Греми наградите, Бијонсе потполно ја надмина конкуренцијата! А нејзиниот црвен фустан никој не остави рамнодушен.

Пејачката во многу едноставен и елегантен фустан го истакна своето бујно деколте, а тука е и високиот шлиц кој стигаше скоро до колковите. Не е ни чудо што многумина се прашуваа дали носи долен веш…

Таа на својот инстаграм-профил сподели повеќе фотографии од оваа прекрасна комбинација каде што доби и милиони лајкови и коментари.

Погледнете и оценете самите!

Слични објави

Моден минимализам: Хејли Бибер уште еднаш им одржа модна лекција на сите! (ФОТО)

Igor

Исповед на манекенка: Не ме сакаат бидејќи не сум ни преслаба, ниту „плус сајз“!

Igor

Модната колекција на Divaio пролет-лето 2019, наменета за мажи со стил

Igor

Направиле подземен базен среде џунглата, користејќи само стап (ВИДЕО)

Еспресо

Врчак се враќа на сцената: Подгответе се за изненадување по корона-кризата!

Васко Спасоски

Бен Афлек за Џенифер Лопез рекол дека е „вистинското нешто“ и открил дека се уште е во контакт со поранешната вереница

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет − единаесет =

Слични објави

Таа е еден од најпознатите супермодели, а тој еден од најуспешните бизнисмени: Синди Крафорд прослави 22 години од бракот со својот сакан! (ФОТО)

Еспресо

Еден од омилените тајни агенти си пронајде нова професија (ФОТО)

Еспресо

Никогаш нема да погодите што се наоѓаше во чантата на младата актерка! (ФОТО)

Еспресо

Зошто тропаме трипати во дрво? Еве како настанал обичајот со кој го бркаме малерот!

Еспресо

Најзгодната водителка на временска прогноза во светот (ФОТО)

Еспресо

Ролка: Омилена со причина (ФОТО)

Igor