Актерката ужива да го менува својот изглед! Ќе ве воодушеви новата боја на косата на Мила Кунис! (ФОТО)

Мила Кунис остана доследна на темните тонови на косата, кои според мислењето на многумина најдобро ѝ прилегаат, но сепак на едно случување се појави со нова фризура.

Актерката важи за некој кој сака промени, а минатогодишната улога поради која ја обои косата во сина боја, сите добро ја забележаа.

Profimedia
профимедиа

Сега на своите следбеници на Инстаграм им ги покажа златните прамени кои на големо се најавуваат како најнов тренд за претстојната сезона.

Иако промената не е драстична, сите ја забележаа и ѝ дадоа позитивни коментари на Мила. Таа денес се појави во тотално лежерно издание на премиерата на филмот „Four Good Days” на „Санденс“ фестивалот, но сексапилот со кој актерката зрачи не помина незабележано.

Бидејќи ретко се појавува на црвениот тепих, таа сите ги маѓепса со своите златно-кафени тонови на косата.

Слични објави

Моден хит: Ева Лонгорија во жолто одело кое секоја дама треба да го има! (ФОТО)

Igor

Модно промашување на Сара Џесика Паркер: Никого не остави рамнодушен, но НЕ во позитивен контекст

Igor

Ефективни и брзи: Направете си сами маски за коса од јогурт

Еспресо

Тамара „го украде шоуто“ на Макфест

Igor

МЕЛАНИЈА БЕЗ ГРАДНИК: Првата дама уништена од брутални коментари (ВИДЕО)

Igor

Ова се 5-те најскапи венчаници на сите времиња! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

Шестнаесет − 9 =

Слични објави

Не се знае која е поубава: Мишел Фајфер и Анџелина Џоли беспрекорни во Вечниот град (ФОТО)

Igor

Како да носите ЦРНА ОБЛЕКА и во текот на летото

Igor

Шарлиз Терон и шишки? Тоа изгледа вака! (ФОТО)

Igor

Бојата на облеката ја отсликува вашата МЕНТАЛНА СОСТОЈБА и расположението

Igor

Девојки, овие зимски фустани мора да ги имате по секоја цена (ФОТО)

Igor

Оваа боја на фустан е измислена за русокоси! (ФОТО)

Еспресо