АДЕЛ ВО СОЛЗИ НА ИНСТАГРАМ: „Шоуто не е подготвено“, откажани концерти поради ковид

Популарната пејаќка Адел не можеше да ги задржи солзите на видеото објавено на Инстаграм во кое објавува дека „шоуто не е спремно“. Таа ги откажа сите закажани концерти во Лас Вегас поради лошата ситуација со Ковид. „Многу ми е жал, но шоуто не е подготвено“, рече пејачката во солзи додека … Продолжи со читање АДЕЛ ВО СОЛЗИ НА ИНСТАГРАМ: „Шоуто не е подготвено“, откажани концерти поради ковид