Заборавете на мрзата: 9 вежби по 30 секунди кои ќе го оформат вашето тело (ВИДЕО)

Оформете го вашето тело и заборавете на мрзеливоста, правете ги овие 9 вежби секој ден.

Целта на овој домашен тренинг е отстранување на салото од стомакот и намалување на обемот на струкот. Нека не ве мрзи, подобрете го здравјето, а истовремено затегнете го и вашето тело.

Се состои од 9 вежби. За секоја е потребно да издвоите 30 секунди.

Резултатите ќе бидат видливи само ако бидете упорни и вредни. Заборавете на мрзеливоста и подгответе се за летото…

Слични објави

Каде грешат жените при орален секс

Igor

Холивудските диви се јавија од Дубровник: Дошле да работат, но се „фрлиле“ на уживање (ВИДЕО)

Igor

„Ќе добиеш ќотек, пи*кати матер“: Карлеуша повторно се закани на новинарка (ВИДЕО)

Igor

Џастин Бибер се маскираше и ги пречекуваше фановите на серијата „Пријатели“, кога го препознаа нивната реакција стана хит (ВИДЕО)

Еспресо

Најубавата турска двојка доби принова, еве како се вика бебето!

Igor

Би-Би-Си поради нивниот настап досега доби 119 поплаки – „Што е следно, порнографија?“ (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

5 + дванаесет =

Слични објави

Коронавирусот го одложи снимањето на специјалната епизода на „Пријатели“

Еспресо

Прашајте ги во живо Антониа и Иван – вечерва на Инстаграм!

Ве интересира какви љубовници сте? Хороскопот ќе ви го даде одговорот!

Igor

Вереникот на Џеј Ло ја исплука Кајли Џенер: Џабе што е богата, глупава е како цигла (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Кралицата Летиција знае како да биде во центарот на вниманието (ФОТО)

Igor

Пејачката Тања Савиќ откри зошто на децата нема ниту оваа година да им купи елка (ФОТО)

Слободен печат