(ВИДЕО) 20 ГОДИНИ ПОДОЦНА: Објавен е првиот трејлер за Хари Потер: Враќањето во Хогвортс

Објавен е првиот трејлер за „Хари Потер: #ReturnToHogwarts“, специјално издание кое ќе ги обедини актерите во франшизата и ќе ги израдува обожавателите со посебни содржини, анегдоти и интервјуа. По повод 20-годишнината на Хари Потер, Даниел Редклиф, Ема Вотсон и Руперт Гринт се враќаат во Хогвортс за да се осврнат на … Продолжи со читање (ВИДЕО) 20 ГОДИНИ ПОДОЦНА: Објавен е првиот трејлер за Хари Потер: Враќањето во Хогвортс