ВЕ САКА НАЗАД? Овие потези на вашето поранешно момче го покажуваат тоа

Препознавате ли скриени знаци дека вашето поранешно момче уште не ве преболело?

Можеби ви се чини дека тоа е во вашата глава и дека се лажете, но ако постои некој од следниве знаци, тоа е сигурен доказ дека уште мисли на вас и можеби има повеќе емоции отколку што мислите.

Ако ги прави овие работи, веројатно уште ве нема преболено:

Ви честита роденден

Добивате порака кратко по полноќ и тоа не е најобична генеричка порака, туку нешто на кое може да завидат дури и вашите најдобри пријателки.

Ве вика на излегување

Се обидува да го привлече вашето внимание, пробува да ве освои, а постои и веројатност дека сака да ве направи љубоморни со некоја друга девојка.

Ви докажува дека е променет

Често нагласува дека сега е нов, созреан човек и тврди дека е свесен за нештата кои ви пречеле.

Се распрашува за вас

Заедничките пријатели често ви спомнуваат дека прашува за вас, но и им вели да не ви пренесуваат ништо.

Објавува скриени пораки

На неговите социјални мрежи можете да видите содржини кои сигурно укажуваат на вашите заеднички спомени.

Слични објави

Светот зборува за скриената порака во ланчето на Меган Маркл! (ФОТО)

Еспресо

Пејачката си фати нов милионер, но на Инстаграм вели нешто сосема друго! (ФОТО)

Васко Спасоски

КОНЕЧНО ГО ПОКАЖАА: Британската јавност го запозна синот на Меган и Хари (ФОТО)

Igor

Џенифер Лопез во неверојатна форма за „Супербол“ (ФОТО)

Еспресо

Елтон Џон: Мајка ми беше социопат и насилно чудовиште (ФОТО)

Igor

За љубителите на јагоди – Направете неодолив милкшејк (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

17 − 10 =

Слични објави

Се сеќавате на АЛО АЛО? Еве како денес изгледа СЕКСИ КЕЛНЕРКАТА Ивет

Igor

ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: Неодамна излезе од психијатрија, а нејзиниот настап веќе го виделе милиони

Igor

Стилот на штедливата Кејт Мидлтон сите сакаат да го копираат: Цветен фустан и чевли од кои не се одвојува веќе четврто лето! (ФОТО)

Igor

Најубавите крцкави пилешки крилца (ВИДЕО)

Igor

„Копи-паст“: Вака изгледа таткото на Жељко Јоксимовиќ (ФОТО)

Васко Спасоски

Заборавете ја Памела Андерсон како русокоса: Таа ја промени бојата на косата и доби пофалби (ФОТО)

Igor