Топ 3 фризури кои ќе ги носиме оваа есен (ФОТО)

Промената на годишното време во нас често предизвикува потреба за „нов почеток“.

Тоа се периоди кога, обично, започнуваме со чистење на нередот и воведување на промени, а една од најлесните е промената на фризурата.

Ви предложуваме топ 3 фризури кои ќе бидат модерни оваа есен, погледнете.

1. Ретро локни

2. Beachy локни

3. Sleek боб

 

Слични објави

Кучињата ги препознаваат лошите луѓе

Igor

Многу би сакале да се на негово место: Ова е момчето кое ги слика најубавите девојки во Македонија (ФОТО)

Igor

Адријана Лима не крие во што е тајната на нејзиниот беспрекорен изглед (ФОТО)

Igor

Жени водете љубов почесто, подобро ќе паметите!

Igor

Малку поинаков појадок или закуска – Превкусни брускети со домати и босилек

Igor

Неверојатнатата Елин со својата фантастична фигура ги руши стереотипите (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

единаесет + 1 =

Слични објави

Вежби кои ќе го променат вашето тело засекогаш (ВИДЕО)

Igor

Првата дама на САД не штеди – Меланија Трамп заблеска во прескап фустан! (ФОТО)

Igor

1 сукња, 5 тотално различни комбинации: Ова парче облека е единственото нешто што ви треба за ова лето (ФОТО)

Igor

Овие 10 работи не треба да ги перете во машина за садови

Igor

КОНТУРИ, ДОЦРТУВАЊЕ ВЕЃИ… Одвикнете се од овие популарни шминкерски навики

Igor

Денеска е Бадник: Вратете сè што сте позајмиле и смирете се со сите со кои сте се скарале

Слободен Печат