Девојко, имаш чиста десетка за стајлингот! (ФОТО)

Ако со нешто може да се пофали Македонија во светот покрај природните убавини и вкусната храна, тоа дефинитивно се и прекрасните девојки.

Автентични Македонки имаме колку ви душа сака…

Доказ за тоа е и оваа атрактивна девојка која нашиот фоторепортер ја забележа на една од скопските улици…

Покрај убавината на оваа девојка, таа има чиста десетка и за својот стајлинг…

Погледнете:

Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески

Слични објави

Зошто би требало да направиме 10.000 чекори дневно?

Igor

Повреди кои може да ги предизвика долгото кашлање

Igor

Погледнете како можете да го искористите ШЕЌЕРОТ при чистење на вашиот дом

Igor

Го срушила гинисовиот рекорд: Тинејџерка од Индија ја има најдолгата коса на светот! (ВИДЕО)

Еспресо

ЖЕНИТЕ ПОЛУДЕА ПО НЕА: Оваа маска гарантирано ги брише брчките

Igor

Наши миленици: МО & ЧАРЛИ

Еспресо

Остави Коментар

3 × 3 =

Слични објави

Време е за тинтрање!

Анита Митровска

Лоши навики кои неизбежно водат кон пожар во домот

Igor

Тесен струк и заоблен задник: Во овој модел на фустан секоја жена изгледа како топ модел! (ФОТО)

Слободен печат

Мали совети за секогаш чиста и убаво уредена бања

Igor

Британките полудеа по ТРЕТМАНОТ од 600 евра за кој велат дека им го СПАСИЛ ЖИВОТОТ

Igor

Отстранете го целулитот со овие пет вежби (ВИДЕО)

Igor